KURUMSAL
Firma Profili

1976 yılında proje ve imalat şirketi olarak ısı ve enerji sektöründeki ihtiyaçları karşılamak üzere kurulan itimat kazan ve makine san. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllar hizmet eden sorunsuz, çevreye duyarlı, ekonomik ve kaliteli ürünleri müşterilerine ulaştırmıştır.

Bu amacına uygun olarak, kendi Ar-Ge biriminde yenilikçi ürünler geliştirerek, TSE kalite ödülüne layık görülmüştür.

Doksanlı yılların başında sanayi tesislerinin düşük ve orta ölçekli buhar debi (100-3000 kg/h) ihtiyaçlarını karşılamak için sıvı ve gaz yakıtlı buhar jeneratörlerini ülkemiz şartlarına uygun şekilde yeniden tasarlayarak endüstriyel tesislerin kullanımına sunmuştur.

Bu geçen süre zarfında gerek yurtiçi gerekse dünya ölçeğinde farklı endüstriyel tesislerde kazanılan tecrübeler ile ürün kalitesi mükemmele ulaşmıştır.

 Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda Ar-Ge merkezimiz buhar jeneratörü tasarımını ve donanımını yenileyerek kullanıcı dostu mikro işlemcili kontrol panelini sıvı-gaz yakıtlı ve elektrikli buhar jeneratörlerine entegre etmiştir.

Son olarak yurtiçi ve yurtdışında kullanılacak olan buhar jeneratörlerinde steamon global markamız ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İtimat Kazan ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.’ nin 1976 yılında başladığı kaliteli imalat yolculuğunda buhar jeneratörü ürün yelpazesinde STEAMON markası ile devam edeceğini siz değerli müşterilerimize duyurmak isteriz.

 

© Copyright 2024 STEAMON - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : info@steamon.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT