ÜRÜNLERİMİZ
Buhar Jeneratörü
Steamon Buhar Jeneratörleri; Tekstil, hastahane, otel, çamaşırhane, mutfak, kuru temizleme, gıda, tarım, kimya, boya, ilaç, deri, konserve, mandıra, içecek şişeleme ve beton sanayileri gibi buhar kullanılan tüm tesisler için ideal bir buhar jeneratörüdür.

Steamon Buhar Jeneratörleri 50 yıla dayanan imalat tecrübesi ile TSE ve CE kalite belgesine sahiptir.

100 kg/h - 3000 kg/h arasındaki 18 ayrı kapasite aralığı ile farklı imalatlara en uygun çözümü sunar.

Steamon Buhar Jeneratörleri; özel tasarımı sayesinde daha az yer kaplar, iyi bir yalıtım ile ısı kaybı çok azdır.

Kısa zamanda tam kapasiteye ulaşarak, tesisinizin ihtiyacını kuru buhar üreterek karşılar. Yüksek verimli ve tam otomatiktir.

Steamon buhar jeneratörleri yıllarca sorunsuz çalışır ve ömür boyu düşük işletme giderlerine sahiptir. Bakımı ve işletilmesi kolaydır. Sert ve kireçli sulardan su borulu buhar jeneratörleri gibi kolay etkilenmez ve dakikalarca serpantinine manüel su basmaya gerek yoktur.
Bir tek düğme ile otomatik olarak çalışır ve kısa sürede buhar üretir.

Bazı uygulamalarda çalışma sırasında buhar tesisatlarında dalgalanma olur. Steamon buhar jeneratörü özel tasarımı sayesinde bu dalgalanmalardan etkilenmez.

Steamon buhar jeneratörleri, yüksek sıcaklığa karşı baca gazından ve buhardan aldığı impulslar ve dijital termostatlar yardımıyla kontrol altına alınmıştır. Yüksek basınca karşı presostatlar ile çalışma basıncı sınırlandırılmıştır.

Kontrol panosu üzerinde bulunan mikro işlemci sayesinde seviye probları, manyetik ve mekanik göstergeler ile su seviyesi her saniye kontrol edilerek tam güvenli bir tasarım oluşturulmuştur.

Buhar jeneratörü üzerinde mekanik basınç kontrolü için iki adet emniyet ventili mevcuttur. Buhar jeneratörü Entegre Ekonomizer, modülasyonlu brülör ve invertör kontrollü pompa ilavesi ile daha yüksek verimlere ulaşma imkanı sağlar.

Dokunmatik ekranlı, PLC kontrollü, işlemcisi ile günlük veya aylık programlanabilir.

Steamon BUHAR JENERATÖRLERİ ÜZERİNDEKİ İŞLETME VE EMNİYET ELEMANLARI ULUSLARARASI STANDARTLARA UYGUN VE A SINIFI OLUP DÜNYANIN ÖNDE GELEN FİRMALARININ SEÇKİN ÜRÜNLERİ İLE DONATILMIŞTIR.

Buhar Jeneratörü Fiyatları:

Endüstride kullanılan buhar üreteçleri arasında buhar jeneratörleri yüksek verimli model ve çeşitleriyle önemli ölçüde yakıt tasarrufu sağlar.

Üstün tasarımı ve estetik görünüme sahip buhar jeneratörleri;  uyum halinde çalışacak ekipmanları bir araya getirilerek entegre edilmekte, ısı ve enerji sektörüne kendi içinde çözümlenmiş paketler halinde sunulmaktadır. Buhar jeneratörleri farklı pek çok büyüklükteki işletmeler ve prosesler için en uygun buhar üreteçleridir.

Dik, yatık, serpantinli, alev duman borulu ya da gaz, motorin veya fuel oil yakıtlı çeşitleri ile Buhar Jeneratörü fiyatları da ürünün sahip olduğu pek çok teknik özelliğine göre değişiklik gösterir. Farklı fiyatlandırmaları bizimle iletişime geçerek öğrenebilir, işletmeniz için en ideal modele uygun fiyat ile hemen sahip olabilirsiniz.

Bakımı kolay yapılabilen buhar jeneratörleri onarım ve tamir gibi maliyetlerin de minimize edilmesini sağlayabilir. Böylece ihtiyaç duyduğunuz buharı düşük masraflı buhar jeneratörleri ile üretebilirsiniz. Teklif ve bilgiler için firmamız ile irtibata geçebilir, sizin için en ideal buhar jeneratörü modeline hemen ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2024 STEAMON - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : info@steamon.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT