ÜRÜNLERİMİZ
Elektrikli Buhar Jeneratörü
Steamon Elektrikli buhar jeneratörleri, buhara ihtiyaç duyan tekstil, triko, gıda, kimya, beton, sağlık (sterilizasyon) gibi işletmelerin tercih ettiği buhar jeneratörüdür.

Steamon elektrikli buhar jeneratörleri %100 verimlidir. Çok iyi bir izolasyon sayesinde ısı kaybı yok denecek kadar azdır. Elektrikli olması sebebiyle enerjisini %100 suya intikal ettirir. 

Baca ve yakıt gereksinimi olmadığı için hemen hemen her yerde güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

Isıtıcı elemanlarının özel tasarımı sayesinde daha az akıma ihtiyaç duyar. %20 elektrik tasarrufu sağlar. Daha az akım çekildiği için ısıtıcı elemanlarının ekonomik ömrü artmaktadır. Bu özellik sayesinde ana şebekeden daha az elektrik çeker.

Mikro prosesörü ile ısıtıcı elemanlar kademeli olarak devreye girer ve teker teker devreden çıkarak oransal olarak çalışmaya imkan verir. Ani akım yüklemesi olmadığı için toplam da %50 elektrik ekonomisi sağlar.  

Steamon elektrikli buhar jeneratörlerinin boyutları emsallerine göre daha ufak olduğu için ayrıca bir kazan dairesine ihtiyaç duymaz.

Steamon buhar jeneratörlerinin ısıtıcı elemanları kademeli olarak çalışır. İşletmenin ihtiyacına göre ısıtıcılar sırası ile devreye alınıp devreden çıkarılabilir.

Su beslemesi otomatiktir. Birbiri ardına devreye giren güvenlik elemanları sayesinde güvenlidir.

Kondens tankı ve tam otomatik su yumuşatma cihazı ile birlikte sevk edilir.

Standart olarak 6 bar basınca göre üretilir. Özel imalat ile daha yüksek basınçlarda imalat yapılabilir.

Müşteri istekleri doğrultusunda kalorifer (ısıtma) kazanı olarak üretilebilir. 

Elektrikli Buhar Jeneratörü Fiyatları:

Endüstride kullanılan elektrik gücünün fosil yakıtlardan daha ekonomik olduğu veya fosil yakıtların ve yanma yan ürünlerinin kullanılmasının kabul edilemez olduğu uygulamalarda, elektrikli buhar jeneratörleri uygun bir alternatif sunar.

Üstün tasarımı ve estetik görünüme sahip elektrikli buhar jeneratörleri dikey tasarımı sayesinde Daha küçük kurulum alanına ihtiyaç duyar. Emisyon değeri sıfır olduğu için kurulum maliyetleri ekonomiktir.

Buhar üretim kapasitesine ve çalışma basıncına göre Buhar Jeneratörü fiyatları ürünün sahip olduğu pek çok teknik özelliğine göre değişiklik gösterir. Farklı fiyatlandırmaları bizimle iletişime geçerek öğrenebilir, işletmeniz için en ideal kapasiteye uygun fiyat ile hemen sahip olabilirsiniz.

Sessiz çalışan, minimum hareketli parçası olan elektrikli buhar jeneratörleri bakımı kolay olması onarım ve tamir gibi maliyetlerin de minimize edilmesini sağlar. Teklif ve bilgiler için firmamız ile irtibata geçebilir, sizin için en uygun elektrikli buhar jeneratörü modeline hemen ulaşabilirsiniz.

© Copyright 2024 STEAMON - Tüm Hakları Saklıdır İkitelli Organize Sanayii Bölgesi Pik Dökümcüler Sanayi Sitesi A-5 Blok No:15 Başakşehir / İstanbul (Merkez) Telefon : 0090 (212) 485 1 993 - E-Posta : info@steamon.com.tr TÜRKÇE - ENGLISH - RUSSIAN Tasarım : GWT